Довідка «Вчасно.EDI»

ЕКОНОМ (ТОВ ТК «Економ плюс»)

   Торгівельна мережа “Економ +” налічує 100 магазинів по усій Україні в Кіївській, Запорізькій, Харківській та Житомирській областях. В торгових точках мережі клієнти можуть знайти всі необхідні товари для повсякденного життя. Торгівельна мережа постійно стрімко зростає і разом з нею зростає асортимент товарів. Завдяки широкому асортименту товарів мережа “Економ +” має велику кількість постійних покупців. Приєднуючись до спику постачальників мережі “Економ +” ви можете бути впевнені, що ваші продажі суттєво зростуть.

   Особливості

Для отримання корректної назви товару у Прибутковій накладній постачальник повинен вказати власну назву товару у документі повідомлення про відвантаження. Мережа додатково відправляє документи Акт про виявлені недоліки, Накладну на повернення та Прибуткову накладну. Їх можна знайти у розділі “Додаткові документи” сервісу edi.vchasno.ua або у переліку первинних документів на vchasno.ua.

Для кожної торговельної мережі передбачено індивідуальний процес обробки замовлення. На етапі отримання, підтвердження та надсилання повідомлення про відвантаження ви можете змінювати інформацію в певних стовпчиках свого замовлення. Для вашої зручності ми вказали, як саме проходить обробка замовлення для тієї чи іншої торговельної мережі, і в яких стовпчиках ви можете змінювати дані.

Підготовка до роботи з ТОВ ТК "Економ плюс"

1
Каталог товарів
Каталог товарів завантажується у сервісі Вчасно і допомагає пришвидшити обробку документів. Наприклад, автоматично змінювати назви товарів мережі на назви у вашій обліковій системі, або доповнювати замовлення необхідною інформацією

Як завантажити каталог товарів

Ланцюжок замовлення

1
Замовлення
Документ надсилає вам мережа. В ньому міститься інфомація про те, які товари ви маєте відвантажити
Немає можливості редагування стовпчиків
2
Повідомлення про відвантаження
Ви надсилаєте цей документ мережі, коли вантаж виїхав, вказуєте інформацію про транспортний засіб та інфо про водія, а також можете підкоригувати кількість товарів.

Доступні для редагування наступні стовпчики:

  • дата поставки;
  • час поставки;
  • номер накладної;
  • дата накладної;
  • ціна продукту без ПДВ;
  • ціна продукту з ПДВ;
  • ставка податку (ПДВ,%);
  • опис продукту.
3
Прибуткова накладна
Документ надсилає вам мережа з накладеним цифровим підписом. У ньому міститься інфомація про прийняті товари мережею. Документ потребує підпису з боку постачальника.

Повернення

1
Повідомлення про повернення
Документ надсилає вам мережа. У ньому міститься інфомація про те, які товари будуть повернені.

Ознайомтеся з прикладами документів, специфікаціями та переліком GLN кодів для торговельної мережі “Економ”

Для довідки

Мережа маркетів “Економ +”
Асортимент: продукти харчування, побутові товари
Рік відкриття: 2003
Кількість магазинів: 100
Поширеність мережі: Київська, Запорізька, Харківська, Полтавська та Житомирська області