Довідка «Вчасно.EDI»

АМБАР-МАРКЕТ (ТОВ «Амбар-маркет»)

ТМ “Амбар”це мережа продуктових супермаркетів із широким асортиментом товарів першої необхідності. В Україні розташовано 11 магазинів мережі Амбар. В супермаркетах цієї торгівельної мережі завжди велика кількість покупців, тому що мережа приваблює доступними цінами та широким асортиментом. Ви можете стати постачальником мережі Амбар і суттєво збільшити ваші продажі. Мережа спеціалізується на продуктах харчування, напоях, кондитерських виробах і побутовій хімії.

Особливості

Замовлення потрапляє в сервіс без вказання ціни. Для обробки замовлення необхідно внести ціну вручну або заповнити каталог. Є доступ до заміни DESADV, зміни цін та кількості товару.

Для кожної торговельної мережі передбачено індивідуальний процес обробки замовлення. На етапі отримання, підтвердження та надсилання повідомлення про відвантаження ви можете змінювати інформацію в певних стовпчиках свого замовлення. Для вашої зручності ми вказали, як саме проходить обробка замовлення для тієї чи іншої торговельної мережі, і в яких стовпчиках ви можете змінювати дані.

Підготовка до роботи з ТОВ "Амбар-маркет"

1
Каталог товарів
Каталог товарів завантажується у сервісі Вчасно і допомагає пришвидшити обробку документів. Наприклад, автоматично змінювати назви товарів мережі на назви у вашій обліковій системі, або доповнювати замовлення необхідною інформацією

Як завантажити каталог товарів

1
Замовлення

Документ надсилає вам мережа. В ньому міститься інфомація про те, які товари ви маєте відвантажити
Немає можливості редагування стовпчиків

2
Повідомлення про відвантаження
Ви надсилаєте цей документ мережі, коли вантаж виїхав, вказуєте інформацію про транспортний засіб та інфо про водія, а також можете підкоригувати кількість товарів.

Доступні для редагування наступні стовпчики:

  • дата поставки;
  • час поставки;
  • номер накладної;
  • дата накладної;
  • ціна продукту без ПДВ;
  • ціна продукту з ПДВ;
  • ставка податку (ПДВ,%);
  • опис продукту.

Ознайомтеся з прикладами документів, специфікаціями та переліком GLN кодів для торговельної мережі “Амбар-маркет”

Для довідки

Мережа продуктових супермаркетів “Амбар-маркет”
Асортимент: продукти харчування, побутові товари, напої, кондитерські вироби
Кількість магазинів: 11
Поширеність мережі: місто Суми